OÜ Van Der Gynth
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 140 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 372 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 059,00 | 49 065,00 | 64 486,00 | 84 808,00 | 363 866,00 |
| Ärikasum (€) | -225 612,00 | -130 580,00 | -170 057,00 | -152 337,00 | -187 667,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 398 740,00 | 1 433 162,00 | 794 926,00 | 1 926 484,00 | 734 015,00 |
| Varad (€) | 18 145 318,00 | 18 179 707,00 | 18 862 583,00 | 20 635 374,00 | 21 384 189,00 |
| Kohustised (€) | 2 281 722,00 | 2 145 609,00 | 2 033 559,00 | 1 879 866,00 | 1 435 000,00 |
| Omakapital (€) | 15 863 596,00 | 16 034 098,00 | 16 829 024,00 | 18 755 508,00 | 19 949 189,00 |
| Raha (€) | 205 682,00 | 463 762,00 | 596 278,00 | 1 375 053,00 | 446 895,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 21,4 mln €
- Omakapital
- 19,9 mln €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 3,7 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
372 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 363 866,00 € · puhaskasum 734 015,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 84 808,00 € · puhaskasum 1 926 484,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 64 486,00 € · puhaskasum 794 926,00 €
müügitulu 49 065,00 € · puhaskasum 1 433 162,00 €
müügitulu 45 059,00 € · puhaskasum 2 398 740,00 €
müügitulu 33 504,00 € · puhaskasum 1 018 615,00 €
müügitulu 31 621,00 € · puhaskasum 1 343 228,00 €
müügitulu 29 769,00 € · puhaskasum 712 056,00 €
müügitulu 134 483,00 € · puhaskasum 572 203,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, F. Tuglase tn 5-1 · 63307 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20027427 / 8
müügitulu 139 532,00 € · puhaskasum 912 176,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
42 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026