osaühing Lissen
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 216 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 26,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 215 808,00 | 408 865,00 | 254 358,00 | 194 979,00 | 141 288,00 |
| Ärikasum (€) | 47 642,00 | 319 306,00 | 10 853,00 | 65 028,00 | 87 055,00 |
| Puhaskasum (€) | 47 091,00 | 323 539,00 | 23 894,00 | 79 288,00 | 141 553,00 |
| Varad (€) | 696 005,00 | 986 157,00 | 1 010 694,00 | 1 096 995,00 | 1 264 307,00 |
| Kohustised (€) | 86 724,00 | 53 338,00 | 53 981,00 | 60 994,00 | 84 087,00 |
| Omakapital (€) | 609 281,00 | 932 819,00 | 956 713,00 | 1 036 001,00 | 1 180 220,00 |
| Raha (€) | 176 068,00 | 69 518,00 | 59 860,00 | 51 152,00 | 37 041,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 84,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 175 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
26,3 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 141 288,00 € · puhaskasum 141 553,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 194 979,00 € · puhaskasum 79 288,00 €
müügitulu 254 358,00 € · puhaskasum 23 894,00 €
müügitulu 408 865,00 € · puhaskasum 323 539,00 €
müügitulu 215 808,00 € · puhaskasum 47 091,00 €
müügitulu 196 901,00 € · puhaskasum 111 875,00 €
müügitulu 207 726,00 € · puhaskasum 82 981,00 €
müügitulu 186 880,00 € · puhaskasum 70 461,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Seidla küla, Kasemetsa · 73407 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30027016 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Ahula küla · 73401 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30027016 / 4
müügitulu 145 372,00 € · puhaskasum 29 433,00 €
müügitulu 96 213,00 € · puhaskahjum 12 298,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026