SVARO OÜ
Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 251 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -70 620,00 | -22 129,00 | -14 370,00 | -147 527,00 | -15 675,00 |
| Puhaskasum (€) | -48 447,00 | 41 534,00 | -4 237,00 | -134 300,00 | -14 859,00 |
| Varad (€) | 922 179,00 | 800 536,00 | 796 432,00 | 712 620,00 | 652 201,00 |
| Kohustised (€) | 164 709,00 | 1 532,00 | 1 665,00 | 1 724,00 | 1 594,00 |
| Omakapital (€) | 757 470,00 | 799 004,00 | 794 767,00 | 710 896,00 | 650 607,00 |
| Raha (€) | 4 975,00 | 336 929,00 | 50 307,00 | 2 807,00 | 2 906,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2017Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 652 tuh €
- Omakapital
- 651 tuh €
- Kohustised
- 1,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 14 859,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare tee 43b · 10313 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 19
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 134 300,00 €
Aktsiaselts EBM Grupp osalus lõppes: 33,32% · 25 200,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145 · 13425 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 13
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 4 237,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 41 534,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 48 447,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 33 959,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145 · 13425 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 11
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 41 587,00 €
müügitulu 62 022,00 € · puhaskahjum 6 775,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145 · 13417 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 10
müügitulu 99 577,00 € · puhaskasum 49 679,00 €
müügitulu 8 090,00 € · puhaskahjum 19 333,00 €
SVARO OÜ: Kanne 6 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10047648 / 6
12 · kanne 4
18 · kanne 3
12 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026