OÜ LAURUS INVEST
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
20.10.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 31-68 · 10119 · kanne 14 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6391520, Kanne Ä 10044573 / 14
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 251 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 17 827,00 | 36 150,00 | 21 538,00 | 70 486,00 | 93 164,00 |
| Ärikasum (€) | -31 626,00 | 36 689,00 | -27 811,00 | 6 984,00 | 49 814,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 162,00 | 1 629 748,00 | -976 246,00 | -1 126 059,00 | 3 327 986,00 |
| Varad (€) | 3 113 073,00 | 4 286 660,00 | 3 175 466,00 | 4 372 420,00 | 6 736 630,00 |
| Kohustised (€) | 116 181,00 | 3 665,00 | 159 523,00 | 2 568 936,00 | 2 789 654,00 |
| Omakapital (€) | 2 996 892,00 | 4 282 995,00 | 3 015 943,00 | 1 803 484,00 | 3 946 976,00 |
| Raha (€) | 108 322,00 | 137 854,00 | 102 201,00 | 57 505,00 | 54 117,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 6,7 mln €
- Omakapital
- 3,9 mln €
- Kohustised
- 2,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 296 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 31-68 · 10119 · kanne 14 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6391520, Kanne Ä 10044573 / 14
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 93 164,00 € · puhaskasum 3 327 986,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 70 486,00 € · puhaskahjum 1 126 059,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 21 538,00 € · puhaskahjum 976 246,00 €
müügitulu 36 150,00 € · puhaskasum 1 629 748,00 €
müügitulu 17 827,00 € · puhaskasum 29 162,00 €
müügitulu 17 850,00 € · puhaskahjum 121 455,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 25-33 · 10117 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10044573 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 11-2 · 10123 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10044573 / 11
müügitulu 116 100,00 € · puhaskasum 161 393,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lai tn 10 · 10123 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10044573 / 10
müügitulu 114 733,00 € · puhaskasum 1 222 160,00 €
müügitulu 36 650,00 € · puhaskasum 209 507,00 €
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.10.2026