OÜ LÄHTE HAMBARAVI
Hambaravi
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 217 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 87,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 183 238,00 | 199 007,00 | 205 620,00 | 201 485,00 | 186 740,00 |
| Ärikasum (€) | 31 327,00 | 49 050,00 | 47 727,00 | 38 694,00 | 33 987,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 274,00 | 44 938,00 | 30 844,00 | 29 118,00 | 28 223,00 |
| Varad (€) | 119 056,00 | 134 166,00 | 92 550,00 | 77 017,00 | 70 517,00 |
| Kohustised (€) | 37 838,00 | 28 010,00 | 25 550,00 | 30 899,00 | 16 176,00 |
| Omakapital (€) | 81 218,00 | 106 156,00 | 67 000,00 | 46 118,00 | 54 341,00 |
| Raha (€) | 76 693,00 | 84 268,00 | 32 517,00 | 26 885,00 | 26 025,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 70,5 tuh €
- Omakapital
- 54,3 tuh €
- Kohustised
- 16,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 5,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,1 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 122 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
87,7 tuh € · 95 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 186 740,00 € · puhaskasum 28 223,00 €
müügitulu 201 485,00 € · puhaskasum 29 118,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 205 620,00 € · puhaskasum 30 844,00 €
müügitulu 199 007,00 € · puhaskasum 44 938,00 €
müügitulu 183 238,00 € · puhaskasum 24 274,00 €
müügitulu 136 800,00 € · puhaskasum 30 650,00 €
müügitulu 133 897,00 € · puhaskasum 10 945,00 €
müügitulu 132 147,00 € · puhaskasum 53 360,00 €
müügitulu 76 117,00 € · puhaskasum 6 016,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raudtee tn 9 · 50404 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20017707 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Raudtee tn 9 · 50404 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20017707 / 5
müügitulu 59 114,00 € · puhaskasum 995,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026