osaühing IAG Hambaravi
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 303 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele ortodontia teenuse osutamiseks Eesti maakondades, v.a Järva, Harju ja Tartu maakond ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 180 052,00 | 198 764,00 | 175 500,00 | 168 500,00 | 105 000,00 |
| Ärikasum (€) | 36 712,00 | 33 884,00 | 23 764,00 | 14 801,00 | 8 585,00 |
| Puhaskasum (€) | 36 712,00 | 33 884,00 | 23 764,00 | 14 801,00 | 8 585,00 |
| Varad (€) | 50 005,00 | 52 671,00 | 46 571,00 | 50 794,00 | 55 289,00 |
| Kohustised (€) | 20 483,00 | 26 862,00 | 15 075,00 | 10 661,00 | 21 827,00 |
| Omakapital (€) | 29 522,00 | 25 809,00 | 31 496,00 | 40 133,00 | 33 462,00 |
| Raha (€) | 49 063,00 | 46 602,00 | 46 571,00 | 49 320,00 | 55 289,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 55,3 tuh €
- Omakapital
- 33,5 tuh €
- Kohustised
- 21,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 105 000,00 € · puhaskasum 8 585,00 €
müügitulu 168 500,00 € · puhaskasum 14 801,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 175 500,00 € · puhaskasum 23 764,00 €
müügitulu 198 764,00 € · puhaskasum 33 884,00 €
müügitulu 180 052,00 € · puhaskasum 36 712,00 €
müügitulu 121 573,00 € · puhaskasum 5 616,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, F. Tuglase tn 1 · 63308 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20017670 / 8
müügitulu 90 785,00 € · puhaskasum 4 058,00 €
müügitulu 97 379,00 € · puhaskasum 17 318,00 €
müügitulu 53 347,00 € · puhaskasum 28 668,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, F. Tuglase tn 2 · 63308 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20017670 / 6
müügitulu 34 068,00 € · puhaskasum 4 032,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026