ROSENI MAJAD OÜ
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 326 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 11 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.01.2018: Seminariruumide rent koos toitlustamisega Tallinna ja Tartu kesklinnas.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 69,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 901 735,00 | 2 513 182,00 | 3 202 585,00 | 3 212 576,00 | 3 534 877,00 |
| Ärikasum (€) | 105 509,00 | 418 051,00 | 657 296,00 | 465 214,00 | 400 549,00 |
| Puhaskasum (€) | -12 357,00 | 360 801,00 | 614 506,00 | 272 595,00 | -18 492,00 |
| Varad (€) | 3 599 631,00 | 3 705 373,00 | 3 962 890,00 | 3 770 274,00 | 3 599 528,00 |
| Kohustised (€) | 844 426,00 | 589 367,00 | 532 377,00 | 567 167,00 | 814 913,00 |
| Omakapital (€) | 2 755 205,00 | 3 116 006,00 | 3 430 513,00 | 3 203 107,00 | 2 784 615,00 |
| Raha (€) | 13 357,00 | 30 008,00 | 317 473,00 | 248 455,00 | 118 615,00 |
| Töötajate arv | — | — | 35,00 | 40,00 | 47,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,6 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 815 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 743 tuh €
- Riiklikud maksud
- 210 tuh €
- Tööjõumaksud
- 156 tuh €
- Töötajaid
- 50,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 165 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
69,0 tuh € · 95 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 534 877,00 € · puhaskahjum 18 492,00 €
müügitulu 3 212 576,00 € · puhaskasum 272 595,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 202 585,00 € · puhaskasum 614 506,00 €
müügitulu 2 513 182,00 € · puhaskasum 360 801,00 €
müügitulu 901 735,00 € · puhaskahjum 12 357,00 €
müügitulu 1 157 051,00 € · puhaskahjum 253 046,00 €
müügitulu 1 719 035,00 € · puhaskasum 123 452,00 €
müügitulu 1 759 521,00 € · puhaskasum 349 950,00 €
müügitulu 1 494 477,00 € · puhaskasum 130 314,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hobujaama tn 4 · 10151 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10045608 / 8
müügitulu 1 364 091,00 € · puhaskasum 150 386,00 €
OÜ NG Investeeringud osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10045608 / 5
12 · kanne 4
12 · kanne 3
Kanne 2
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.08.2026