HAMBARAVI RIINA LAANEMÄGI Osaühing
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 349 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 50,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 231 411,00 | 228 328,00 | 230 365,00 | 251 558,00 | 178 852,00 |
| Ärikasum (€) | 44 669,00 | 51 066,00 | 49 863,00 | 44 110,00 | 13 645,00 |
| Puhaskasum (€) | 41 184,00 | 42 653,00 | 41 524,00 | 34 606,00 | 4 062,00 |
| Varad (€) | 91 449,00 | 97 790,00 | 106 770,00 | 102 558,00 | 69 364,00 |
| Kohustised (€) | 18 157,00 | 16 845,00 | 19 301,00 | 20 482,00 | 17 226,00 |
| Omakapital (€) | 73 292,00 | 80 945,00 | 87 469,00 | 82 076,00 | 52 138,00 |
| Raha (€) | 87 213,00 | 94 508,00 | 102 397,00 | 102 244,00 | 66 864,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 69,4 tuh €
- Omakapital
- 52,1 tuh €
- Kohustised
- 17,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 12,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
50,9 tuh € · 64 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 178 852,00 € · puhaskasum 4 062,00 €
müügitulu 251 558,00 € · puhaskasum 34 606,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 230 365,00 € · puhaskasum 41 524,00 €
müügitulu 228 328,00 € · puhaskasum 42 653,00 €
müügitulu 231 411,00 € · puhaskasum 41 184,00 €
müügitulu 184 635,00 € · puhaskasum 18 950,00 €
müügitulu 225 263,00 € · puhaskasum 30 804,00 €
müügitulu 212 089,00 € · puhaskasum 23 443,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Pikk tn 8 · 46202 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40010141 / 7
müügitulu 214 987,00 € · puhaskasum 15 045,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Ravi tn 1 · 46202 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40010141 / 5
müügitulu 211 584,00 € · puhaskasum 14 092,00 €
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026