Silmand Auto OÜ
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 346 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 47,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 632 786,00 | 622 362,00 | 687 262,00 | 651 466,00 | 632 284,00 |
| Ärikasum (€) | 27 697,00 | 23 030,00 | 62 998,00 | 29 374,00 | -6 878,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 777,00 | 20 104,00 | 60 416,00 | 25 228,00 | -10 805,00 |
| Varad (€) | 283 074,00 | 265 927,00 | 350 144,00 | 418 026,00 | 403 675,00 |
| Kohustised (€) | 114 800,00 | 87 549,00 | 119 350,00 | 162 004,00 | 158 458,00 |
| Omakapital (€) | 168 274,00 | 178 378,00 | 230 794,00 | 256 022,00 | 245 217,00 |
| Raha (€) | 99 559,00 | 85 757,00 | 66 365,00 | 44 268,00 | 59 511,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 404 tuh €
- Omakapital
- 245 tuh €
- Kohustised
- 158 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 131 tuh €
- Riiklikud maksud
- 29,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,3 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
47,1 tuh € · 37 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 632 284,00 € · puhaskahjum 10 805,00 €
müügitulu 651 466,00 € · puhaskasum 25 228,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 687 262,00 € · puhaskasum 60 416,00 €
müügitulu 622 362,00 € · puhaskasum 20 104,00 €
müügitulu 632 786,00 € · puhaskasum 23 777,00 €
müügitulu 493 547,00 € · puhaskahjum 38 501,00 €
müügitulu 611 413,00 € · puhaskahjum 36 080,00 €
müügitulu 602 645,00 € · puhaskahjum 28 590,00 €
müügitulu 565 129,00 € · puhaskasum 4 369,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Vabriku tn 9 · 63306 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20017218 / 12
müügitulu 529 821,00 € · puhaskahjum 21 145,00 €
12 · kanne 6
1 300 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Kanne 3
15 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026