OÜ Maver Investments
Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 361 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 91 878,00 | 352 998,00 | 196 146,00 | 201 304,00 | 127 606,00 |
| Ärikasum (€) | 42 285,00 | 70 734,00 | 122 276,00 | 81 948,00 | 67 415,00 |
| Puhaskasum (€) | 45 157,00 | 74 888,00 | 120 579,00 | 57 789,00 | 67 185,00 |
| Varad (€) | 368 505,00 | 435 776,00 | 552 869,00 | 530 589,00 | 568 037,00 |
| Kohustised (€) | 64 815,00 | 57 198,00 | 53 712,00 | 53 643,00 | 33 906,00 |
| Omakapital (€) | 303 690,00 | 378 578,00 | 499 157,00 | 476 946,00 | 534 131,00 |
| Raha (€) | 94 180,00 | 84 208,00 | 226 373,00 | 193 256,00 | 254 429,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 568 tuh €
- Omakapital
- 534 tuh €
- Kohustised
- 33,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 27,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,8 tuh €
Muutused
müügitulu 127 606,00 € · puhaskasum 67 185,00 €
müügitulu 201 304,00 € · puhaskasum 57 789,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 196 146,00 € · puhaskasum 120 579,00 €
müügitulu 352 998,00 € · puhaskasum 74 888,00 €
müügitulu 91 878,00 € · puhaskasum 45 157,00 €
müügitulu 87 024,00 € · puhaskasum 32 180,00 €
müügitulu 86 153,00 € · puhaskahjum 30 264,00 €
müügitulu 64 517,00 € · puhaskasum 22 416,00 €
müügitulu 116 555,00 € · puhaskasum 26 216,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Männimetsa tn 6 · 61714 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20016497 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Ülenurme vald, Ülenurme alevik, Männimetsa tn 6 · 61714 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20016497 / 8
müügitulu 83 580,00 € · puhaskasum 6 763,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
OÜ Maver Investments: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 16497 / 6
15 · kanne 3
Kanne 2
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026