Bioforce Viiratsi OÜ
Biogaasi tootmine
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 2 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,7 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 833 846,00 | 100 000,00 | 6 808,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -1 954,00 | 131 905,00 | -71 623,00 | 49 943,00 | -1 874,00 |
| Puhaskasum (€) | -5 793,00 | 111 032,00 | -71 619,00 | 49 943,00 | 747,00 |
| Varad (€) | 255 439,00 | 226 885,00 | 192 599,00 | 198 913,00 | 499 064,00 |
| Kohustised (€) | 147 243,00 | 7 657,00 | 44 991,00 | 1 362,00 | 202 151,00 |
| Omakapital (€) | 108 196,00 | 219 228,00 | 147 608,00 | 197 551,00 | 296 913,00 |
| Raha (€) | 7 739,00 | 9 337,00 | 52 545,00 | 12 549,00 | 16 679,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 499 tuh €
- Omakapital
- 297 tuh €
- Kohustised
- 202 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 23,0 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2024–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 13
Avaliku sektori maksed
2026
3,7 mln € · 11 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
22 000 000,00 € · pandipidaja Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupank (European Bank for Reconstruction and Development)
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 22
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 747,00 €
Bioforce Viiratsi OÜ: Kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 19
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 96 · 13522 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 6 808,00 € · puhaskasum 49 943,00 €
müügitulu 100 000,00 € · puhaskahjum 71 619,00 €
müügitulu 833 846,00 € · puhaskasum 111 032,00 €
Murika Rannaküla OÜ: Kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 14
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 793,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 78 · 13520 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 13
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 6 235,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 533,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 327,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 78 · 12618 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 10
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 320,00 €
osaühing GLASMIR osalus muutus: 100% · 400 000,00 EEK → 100% · 25 565,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10044272 / 6
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026