Estonia Logistics OÜ
Kaubaladude töö
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 13 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.08.2024; lepingu maksumus 60,0 tuh €: Sekkumiskokkuostu lõssipulbri ladustamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 15,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 792 227,00 | 1 010 317,00 | 1 303 267,00 | 1 323 856,00 | 1 143 160,00 |
| Ärikasum (€) | -34 882,00 | 16 339,00 | -19 232,00 | 9 505,00 | -52 859,00 |
| Puhaskasum (€) | -37 430,00 | 10 299,00 | -25 716,00 | 1 896,00 | -60 333,00 |
| Varad (€) | 530 359,00 | 445 369,00 | 628 489,00 | 536 634,00 | 478 015,00 |
| Kohustised (€) | 514 404,00 | 419 115,00 | 592 951,00 | 499 200,00 | 460 914,00 |
| Omakapital (€) | 15 955,00 | 26 254,00 | 35 538,00 | 37 434,00 | 17 101,00 |
| Raha (€) | 150 888,00 | 218 534,00 | 329 931,00 | 242 856,00 | 177 320,00 |
| Töötajate arv | — | — | 16,00 | 16,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 478 tuh €
- Omakapital
- 17,1 tuh €
- Kohustised
- 461 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 206 tuh €
- Riiklikud maksud
- 531 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,8 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 60,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
15,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 143 160,00 € · puhaskahjum 60 333,00 €
müügitulu 1 323 856,00 € · puhaskasum 1 896,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 57b/1 · 10412 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10043691 / 14
müügitulu 1 303 267,00 € · puhaskahjum 25 716,00 €
müügitulu 1 010 317,00 € · puhaskasum 10 299,00 €
müügitulu 792 227,00 € · puhaskahjum 37 430,00 €
müügitulu 691 692,00 € · puhaskahjum 24 815,00 €
müügitulu 506 057,00 € · puhaskahjum 59 074,00 €
müügitulu 422 462,00 € · puhaskahjum 62 926,00 €
müügitulu 375 645,00 € · puhaskahjum 60 446,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10043691 / 11
müügitulu 293 847,00 € · puhaskahjum 105 079,00 €
Osaühing Riigiressursside Keskus osalus muutus: 100% · 400 000,00 EEK → 100% · 25 564,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10043691 / 8
12 · kanne 7
Osaühing Riigiressursside Keskus osalus muutus: 100% · 1 200 000,00 EEK → 100% · 400 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 43691 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
10 · kanne 4
Kanne 3
15 · kanne 3
Kanne 2
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026