OÜ Best Systems
Suhtekorraldus ja teabevahetus
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 16 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 292,00 | 73 300,00 | 24 700,00 | 89 791,00 | 150 280,00 |
| Ärikasum (€) | -31 739,00 | 5 039,00 | -31 587,00 | 34 035,00 | -14 977,00 |
| Puhaskasum (€) | 550 246,00 | 1 306 044,00 | 1 069 193,00 | 859 933,00 | 1 180 297,00 |
| Varad (€) | 14 210 043,00 | 14 383 753,00 | 15 683 125,00 | 15 957 692,00 | 16 879 137,00 |
| Kohustised (€) | 1 592 778,00 | 460 444,00 | 428 060,00 | 371 925,00 | 889 681,00 |
| Omakapital (€) | 12 617 265,00 | 13 923 309,00 | 15 255 065,00 | 15 585 767,00 | 15 989 456,00 |
| Raha (€) | 25 287,00 | 228 181,00 | 868 803,00 | 1 174 793,00 | 1 056 032,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,9 mln €
- Omakapital
- 16,0 mln €
- Kohustised
- 890 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 150 280,00 € · puhaskasum 1 180 297,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 89 791,00 € · puhaskasum 859 933,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 24 700,00 € · puhaskasum 1 069 193,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 73 300,00 € · puhaskasum 1 306 044,00 €
müügitulu 24 292,00 € · puhaskasum 550 246,00 €
müügitulu 21 000,00 € · puhaskahjum 216 158,00 €
müügitulu 67 167,00 € · puhaskasum 1 004 921,00 €
müügitulu 45 600,00 € · puhaskasum 577 431,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 63 500,00 € · puhaskasum 317 626,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 6-12 · 10116 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10043722 / 12
müügitulu 76 700,00 € · puhaskasum 592 512,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 7
47 · kanne 5
10 · kanne 4
15 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026