Osaühing RIVERMAN INVEST
Mujal liigitamata rajatiste ehitus
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 29 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 400 781,00 | 3 338 377,00 | 2 074 291,00 | 410 882,00 | 1 147 497,00 |
| Ärikasum (€) | 1 054 034,00 | 142 404,00 | 267 931,00 | -710 847,00 | 89 166,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 043 120,00 | -235 310,00 | 267 494,00 | -830 197,00 | 5 818,00 |
| Varad (€) | 4 137 429,00 | 3 618 721,00 | 3 811 401,00 | 2 983 315,00 | 2 999 032,00 |
| Kohustised (€) | 410 324,00 | 126 926,00 | 52 112,00 | 54 223,00 | 64 122,00 |
| Omakapital (€) | 3 727 105,00 | 3 491 795,00 | 3 759 289,00 | 2 929 092,00 | 2 934 910,00 |
| Raha (€) | 742 395,00 | 467 302,00 | 148 458,00 | 77 019,00 | 612 886,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,9 mln €
- Kohustised
- 64,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 24,6 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Muutused
müügitulu 1 147 497,00 € · puhaskasum 5 818,00 €
müügitulu 410 882,00 € · puhaskahjum 830 197,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 074 291,00 € · puhaskasum 267 494,00 €
müügitulu 3 338 377,00 € · puhaskahjum 235 310,00 €
müügitulu 5 400 781,00 € · puhaskasum 1 043 120,00 €
müügitulu 2 902 521,00 € · puhaskasum 509 622,00 €
müügitulu 7 168 846,00 € · puhaskasum 601 533,00 €
müügitulu 5 266 978,00 € · puhaskasum 207 689,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Loomse küla, Soojaku · 87222 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30013993 / 10
müügitulu 3 908 327,00 € · puhaskasum 482 153,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Halinga vald, Loomse küla, Soojaku · 87222 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30013993 / 8
müügitulu 2 114 692,00 € · puhaskasum 255 608,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
500 000,00 EEK · pandipidaja AS Eesti Ühispank
21 · kanne 1
10 · kanne 2
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026