Osaühing RAVILTOS
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 73 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2024: Objektipõhised raietööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 387 891,00 | 3 793 692,00 | 3 253 484,00 | 3 588 886,00 | 3 274 157,00 |
| Ärikasum (€) | 196,00 | 248 960,00 | 225 582,00 | 296 935,00 | -461 107,00 |
| Puhaskasum (€) | -35 706,00 | 248 596,00 | 176 570,00 | 157 529,00 | -512 505,00 |
| Varad (€) | 5 460 016,00 | 5 343 410,00 | 6 738 999,00 | 6 245 578,00 | 7 440 839,00 |
| Kohustised (€) | 1 807 625,00 | 1 288 497,00 | 2 507 516,00 | 2 056 566,00 | 3 764 332,00 |
| Omakapital (€) | 3 652 391,00 | 4 054 913,00 | 4 231 483,00 | 4 189 012,00 | 3 676 507,00 |
| Raha (€) | 429 899,00 | 853 294,00 | 803 207,00 | 667 791,00 | 655 054,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 23,00 | 25,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,4 mln €
- Omakapital
- 3,7 mln €
- Kohustised
- 3,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 845 tuh €
- Riiklikud maksud
- 179 tuh €
- Tööjõumaksud
- 85,3 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2022–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 10,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
5,1 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 274 157,00 € · puhaskahjum 512 505,00 €
müügitulu 3 588 886,00 € · puhaskasum 157 529,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 253 484,00 € · puhaskasum 176 570,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 793 692,00 € · puhaskasum 248 596,00 €
müügitulu 3 387 891,00 € · puhaskahjum 35 706,00 €
müügitulu 3 624 807,00 € · puhaskasum 230 297,00 €
müügitulu 3 545 770,00 € · puhaskasum 318 314,00 €
müügitulu 3 519 043,00 € · puhaskasum 226 254,00 €
müügitulu 3 482 188,00 € · puhaskasum 184 089,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Uus tn 6 · 44313 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40009340 / 8
müügitulu 3 578 507,00 € · puhaskasum 328 413,00 €
12 · kanne 5
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026