registrid.ee

10577344 · OsaühingAktiivne

OÜ Diamedica

Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20259,5 mln €↘ 4,8%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 20251,5 mln €↗ 33,2%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv22

Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 35 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.

Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.10.2026: Laboritarvikute ost.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,9 mln €.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/1
Telefon: +372 6307777
Kontakt: +372 6651899
Veel kontakte
KMKR EE101415413 EMTAK 46181

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)16 380 304,0014 387 067,0010 246 550,009 981 860,009 503 038,00
Ärikasum (€)2 638 474,001 818 961,001 232 639,001 013 127,001 026 123,00
Puhaskasum (€)9 603 805,004 909 970,001 786 295,001 108 392,001 475 991,00
Varad (€)18 292 030,0018 239 841,0015 635 262,0014 489 241,0014 761 094,00
Kohustised (€)877 032,001 642 199,001 051 325,001 696 913,001 192 775,00
Omakapital (€)17 414 998,0016 597 642,0014 583 937,0012 792 328,0013 568 319,00
Raha (€)1 153 878,00613 665,00780 646,00579 852,00595 749,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
14,8 mln €
Omakapital
13,6 mln €
Kohustised
1,2 mln €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (23)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
2,5 mln €
Riiklikud maksud
551 tuh €
Tööjõumaksud
149 tuh €
Töötajaid
22,00

Riigihanked

2017–2026 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
297
Teadaolev maht
Vähemalt 76,3 mln €

Avaliku sektori maksed

2026

5,9 mln € · 2169 makset

Maksjad

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla1,5 mln €
SA Tallinna Lastehaigla950 tuh €
SA Ida-Viru Keskhaigla613 tuh €

Viimased maksed

SA Pärnu Haigla645 €
Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut217 €
SA Pärnu Haigla5,6 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 9 503 038,00 € · puhaskasum 1 475 991,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 9 981 860,00 € · puhaskasum 1 108 392,00 €

Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 10 246 550,00 € · puhaskasum 1 786 295,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 10043260 / M13

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

2022. aasta majandustulemus

müügitulu 14 387 067,00 € · puhaskasum 4 909 970,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 16 380 304,00 € · puhaskasum 9 603 805,00 €

2020. aasta majandustulemus

müügitulu 11 209 319,00 € · puhaskasum 5 711 106,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Juhtimismuudatus kanti registrisse

Mart Saluvere – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10043260 / 18

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2019. aasta majandustulemus

müügitulu 5 947 634,00 € · puhaskasum 705 742,00 €

2018. aasta majandustulemus

müügitulu 5 209 952,00 € · puhaskasum 582 052,00 €

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
2017. aasta majandustulemus

müügitulu 4 562 805,00 € · puhaskasum 144 390,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/1 · 12618 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10043260 / 16

Juhtimismuudatus kanti registrisse

Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10043260 / 15

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 4 493 375,00 € · puhaskasum 262 211,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10043260 / M12

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Põhikiri
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Registreeriti kommertspant nr 2

340 000,00 EEK · pandipidaja Swedbank AS

Registreeriti kommertspant nr 1

600 000,00 EEK · pandipidaja Swedbank AS

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10043260 / M10

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10043260 / M8

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)

Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Ä 43260 / M1

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2004. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2003. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2002. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2001. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2000. aasta majandusaasta aruanne
Mitteavaldatav muutmiskanne

10 · kanne 4

OÜ Diamedica

Kanne 3

Avaldatav muutmiskanne

15 · kanne 3

Mitteavaldatav muutmiskanne

10 · kanne 2

Õiguslik vorm muutus

Osaühing · OÜ · kanne 1

Osaühing Santomeel

Kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Asutamiskanne

1 · kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026