osaühing Keila Tervisekeskus
Spordiehitiste käitus
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 103 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 549 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 066 897,00 | 1 167 178,00 | 1 188 692,00 |
| Puhaskasum (€) | -172 836,00 | 199 776,00 | -339 085,00 |
| Varad (€) | 3 133 023,00 | 3 167 993,00 | 2 911 557,00 |
| Kohustised (€) | 592 044,00 | 127 238,00 | 159 887,00 |
| Omakapital (€) | 2 540 979,00 | 3 040 755,00 | 2 751 670,00 |
| Raha (€) | 453 459,00 | 33 713,00 | 22 941,00 |
| Töötajate arv | 11,00 | 11,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 160 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 214 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 40,9 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 11
Avaliku sektori maksed
2026
549 tuh € · 62 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 188 692,00 € · puhaskahjum 339 085,00 €
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 3 400 000,00 € → 100% · 3 450 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 39
Varasemad muutused
müügitulu 1 167 178,00 € · puhaskasum 199 776,00 €
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 3 100 000,00 € → 100% · 3 400 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 37
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 066 897,00 € · puhaskahjum 172 836,00 €
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 2 935 000,00 € → 100% · 3 100 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 35
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Keila Linnavalitsus sai osanikuks: 100% · 2 935 000,00 € · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 10042466 / M20, Kanne Ä 10042466 / 34
Keila linn osalus muutus: 100% · 5 300 000,00 € → 100% · 5 435 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 31
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Keila linn, Paldiski mnt 17 · 76607 · kanne 28 · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 29
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 90,02% · 4 510 000,00 € → 90,57% · 4 800 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 28
Keila Hariduse Sihtasutus osalus muutus: 4,25% · 200 000,00 € → 9,43% · 500 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 27
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 95,61% · 4 360 000,00 € → 90,02% · 4 510 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 26
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 94,38% · 3 360 000,00 € → 95,61% · 4 360 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 25
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 94,22% · 3 260 000,00 € → 94,38% · 3 360 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 24
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 94,08% · 3 180 000,00 € → 94,22% · 3 260 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 23
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 93,94% · 3 100 000,00 € → 94,08% · 3 180 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 22
Keila Hariduse Sihtasutus sai osanikuks: 4,25% · 200 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 21
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 3 000 000,00 € → 93,94% · 3 100 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 20
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 2 800 000,00 € → 100% · 3 000 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 19
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Keila Linnavalitsus osalus muutus: 100% · 2 600 000,00 € → 100% · 2 800 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Keila Hariduse Sihtasutus sai osanikuks: 16,41% · 426 720,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10042466 / 16
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Keila Hariduse Sihtasutus sai osanikuks: 1,61% · 1 000 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 42466 / 11
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
750 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
750 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
5 000 000,00 EEK · pandipidaja Ühisliisingu AS
Jõustunud · Muutmiskanne
Keila Linnavalitsus sai osanikuks: 88,58% · 54 300 500,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 42466 / 6
15 · kanne 5
10 · kanne 4
5 000 000,00 EEK · pandipidaja Ühisliisingu AS
15 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.09.2026