OÜ Anu Ait
Valmissööda tootmine loomakasvatusele
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 40 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 205 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 519 070,00 | 1 709 896,00 | 1 772 303,00 | 1 735 551,00 | 1 714 510,00 |
| Ärikasum (€) | 11 756,00 | 3 509,00 | 75 055,00 | 90 984,00 | 90 882,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 021,00 | -15 576,00 | 60 352,00 | 76 484,00 | 85 389,00 |
| Varad (€) | 1 244 904,00 | 1 335 548,00 | 1 286 295,00 | 1 145 486,00 | 1 076 303,00 |
| Kohustised (€) | 667 320,00 | 773 543,00 | 663 937,00 | 446 644,00 | 292 072,00 |
| Omakapital (€) | 577 584,00 | 562 005,00 | 622 358,00 | 698 842,00 | 784 231,00 |
| Raha (€) | 98 659,00 | 49 681,00 | 37 020,00 | 62 536,00 | 182 818,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 7,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 784 tuh €
- Kohustised
- 292 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 585 tuh €
- Riiklikud maksud
- 81,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,2 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
2026
205 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 714 510,00 € · puhaskasum 85 389,00 €
müügitulu 1 735 551,00 € · puhaskasum 76 484,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 772 303,00 € · puhaskasum 60 352,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 709 896,00 € · puhaskahjum 15 576,00 €
müügitulu 1 519 070,00 € · puhaskasum 1 021,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vinkli tn 2 · 50411 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20016181 / 11
müügitulu 1 580 894,00 € · puhaskahjum 46 670,00 €
müügitulu 1 965 153,00 € · puhaskahjum 60 006,00 €
müügitulu 1 923 610,00 € · puhaskahjum 57 977,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Betooni tn 2a · 51014 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20016181 / 10
müügitulu 2 054 459,00 € · puhaskahjum 19 195,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Betooni tn 2a · 51014 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20016181 / 8
müügitulu 1 808 096,00 € · puhaskasum 80 716,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
2 347 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
2 347 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
10 · kanne 4
15 · kanne 3
Jõustunud · Avaldatav muutmiskanne
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026