A&A Lingua Osaühing
Kirjalik ja suuline tõlge
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 155 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 15.02.2018: Tõlketeenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 718 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 392 189,00 | 361 664,00 | 366 063,00 | 222 393,00 | 290 374,00 |
| Ärikasum (€) | 45 967,00 | 28 253,00 | 20 329,00 | -38 255,00 | 7 391,00 |
| Puhaskasum (€) | 43 473,00 | 23 494,00 | 16 444,00 | -40 803,00 | 8 018,00 |
| Varad (€) | 120 603,00 | 121 277,00 | 119 692,00 | 51 591,00 | 64 929,00 |
| Kohustised (€) | 40 310,00 | 37 724,00 | 40 400,00 | 29 230,00 | 34 550,00 |
| Omakapital (€) | 80 293,00 | 83 553,00 | 79 292,00 | 22 361,00 | 30 379,00 |
| Raha (€) | 102 113,00 | 88 470,00 | 84 779,00 | 40 098,00 | 47 857,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 64,9 tuh €
- Omakapital
- 30,4 tuh €
- Kohustised
- 34,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 72,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,4 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
718 € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 290 374,00 € · puhaskasum 8 018,00 €
müügitulu 222 393,00 € · puhaskahjum 40 803,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 366 063,00 € · puhaskasum 16 444,00 €
müügitulu 361 664,00 € · puhaskasum 23 494,00 €
müügitulu 392 189,00 € · puhaskasum 43 473,00 €
müügitulu 242 963,00 € · puhaskasum 28 285,00 €
müügitulu 187 125,00 € · puhaskasum 2 491,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Võidu tn 1 · 11214 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10041631 / 11
müügitulu 206 561,00 € · puhaskahjum 7 924,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. R. Kreutzwaldi tn 5 · 10120 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10041631 / 10
müügitulu 207 033,00 € · puhaskahjum 9 112,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 17 · 10141 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10041631 / 8
müügitulu 215 219,00 € · puhaskasum 6 785,00 €
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026