Osaühing Best Holding
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 172 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 252 105,00 | 287 154,00 | 271 305,00 | 261 174,00 | 260 472,00 |
| Ärikasum (€) | -14 162,00 | 24 773,00 | 21 973,00 | -17 131,00 | -3 861,00 |
| Puhaskasum (€) | 27 126,00 | 53 756,00 | 63 830,00 | 24 565,00 | 52 554,00 |
| Varad (€) | 1 833 138,00 | 1 850 185,00 | 1 887 973,00 | 1 910 713,00 | 1 963 689,00 |
| Kohustised (€) | 634 990,00 | 598 281,00 | 572 239,00 | 570 402,00 | 570 893,00 |
| Omakapital (€) | 1 198 148,00 | 1 251 904,00 | 1 315 734,00 | 1 340 311,00 | 1 392 796,00 |
| Raha (€) | 24 399,00 | 10 237,00 | 6 721,00 | 5 873,00 | 8 679,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 571 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 66,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 15,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,7 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,1 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 260 472,00 € · puhaskasum 52 554,00 €
müügitulu 261 174,00 € · puhaskasum 24 565,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 271 305,00 € · puhaskasum 63 830,00 €
müügitulu 287 154,00 € · puhaskasum 53 756,00 €
müügitulu 252 105,00 € · puhaskasum 27 126,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nõmme küla, Töökoja · 92132 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30030243 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 221 257,00 € · puhaskasum 57 713,00 €
müügitulu 236 506,00 € · puhaskasum 19 653,00 €
müügitulu 213 120,00 € · puhaskasum 54 168,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Käina alevik, Mäe plats 14 · 92101 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30030243 / 9
müügitulu 205 689,00 € · puhaskasum 44 245,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Hiiu maakond, Käina vald, Käina alevik, Mäe plats 14 · 92101 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30030243 / 7
müügitulu 179 825,00 € · puhaskahjum 1 086 807,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026