Osaühing Eureka
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 162 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 906 301,00 | 869 403,00 | 814 770,00 | 719 524,00 | 830 698,00 |
| Ärikasum (€) | 171 113,00 | 55 610,00 | 1 114,00 | -16 100,00 | 19 429,00 |
| Puhaskasum (€) | 337 744,00 | 108 234,00 | 68 565,00 | 60 164,00 | 20 222,00 |
| Varad (€) | 1 831 717,00 | 1 866 069,00 | 1 900 361,00 | 1 912 824,00 | 1 912 304,00 |
| Kohustised (€) | 285 639,00 | 233 071,00 | 218 144,00 | 168 504,00 | 174 205,00 |
| Omakapital (€) | 1 546 078,00 | 1 632 998,00 | 1 682 217,00 | 1 744 320,00 | 1 738 099,00 |
| Raha (€) | 486 786,00 | 298 352,00 | 371 946,00 | 491 171,00 | 396 272,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,9 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 174 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 391 tuh €
- Riiklikud maksud
- 42,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
10,4 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 830 698,00 € · puhaskasum 20 222,00 €
müügitulu 719 524,00 € · puhaskasum 60 164,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 814 770,00 € · puhaskasum 68 565,00 €
müügitulu 869 403,00 € · puhaskasum 108 234,00 €
müügitulu 906 301,00 € · puhaskasum 337 744,00 €
müügitulu 845 383,00 € · puhaskasum 85 671,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 907 954,00 € · puhaskasum 106 738,00 €
müügitulu 681 492,00 € · puhaskasum 78 842,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 639 015,00 € · puhaskasum 43 637,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 8a · 71012 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20032856 / 8
müügitulu 600 469,00 € · puhaskasum 35 283,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026