OÜ Taveco Disain
Konverentside ja messide korraldamine
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 238 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.02.2025: Riiklike messistendide näitusetarvikute rent ja paigaldus 2025-2027 (Rental and Installation of Exhibition Accessories of National Trade Fair Stands 2025–2027).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 27,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 204 440,00 | 414 804,00 | 440 033,00 | 428 808,00 | 396 418,00 |
| Ärikasum (€) | 13 697,00 | 70 734,00 | 1 186,00 | 16 542,00 | 9 671,00 |
| Puhaskasum (€) | 13 331,00 | 70 299,00 | 1 237,00 | 14 679,00 | 8 259,00 |
| Varad (€) | 271 266,00 | 335 638,00 | 323 234,00 | 341 115,00 | 340 692,00 |
| Kohustised (€) | 17 890,00 | 11 963,00 | 13 048,00 | 25 250,00 | 28 568,00 |
| Omakapital (€) | 253 376,00 | 323 675,00 | 310 186,00 | 315 865,00 | 312 124,00 |
| Raha (€) | 114 374,00 | 121 703,00 | 145 898,00 | 118 131,00 | 107 588,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 341 tuh €
- Omakapital
- 312 tuh €
- Kohustised
- 28,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 216 tuh €
- Riiklikud maksud
- 31,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,7 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2022–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,8 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
27,6 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 396 418,00 € · puhaskasum 8 259,00 €
müügitulu 428 808,00 € · puhaskasum 14 679,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 440 033,00 € · puhaskasum 1 237,00 €
müügitulu 414 804,00 € · puhaskasum 70 299,00 €
müügitulu 204 440,00 € · puhaskasum 13 331,00 €
müügitulu 78 211,00 € · puhaskahjum 54 879,00 €
müügitulu 592 073,00 € · puhaskasum 9 863,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 4 · 10151 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10037708 / 14
müügitulu 531 756,00 € · puhaskasum 39 058,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2a · 11415 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10037708 / 13
müügitulu 566 551,00 € · puhaskasum 66 765,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10037708 / 11
müügitulu 415 669,00 € · puhaskahjum 7 338,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
15 · kanne 4
Kanne 3
15 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026