osaühing SAPO KARRI
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
24.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 36 655,29 € → 57 766,23 € · suurenes 21 110,94 € · sh tasumisgraafikus 57 766,23 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 190 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.12.2022: Tallinn, Vana-Kalamaja 3 KÜ kinnistul kaugküttetrassi väljaehitus ja maja küttesüsteemi väljaehitus.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 677 700,00 | 394 710,00 | 204 228,00 | 97 223,00 | 576 704,00 |
| Ärikasum (€) | 344 903,00 | -137 134,00 | -161 779,00 | -108 762,00 | -27 323,00 |
| Puhaskasum (€) | 298 108,00 | -132 697,00 | -202 644,00 | -220 057,00 | -110 442,00 |
| Varad (€) | 1 323 555,00 | 1 064 352,00 | 1 101 778,00 | 1 316 553,00 | 1 479 824,00 |
| Kohustised (€) | 535 230,00 | 408 724,00 | 648 794,00 | 1 055 626,00 | 1 337 339,00 |
| Omakapital (€) | 788 325,00 | 655 628,00 | 452 984,00 | 260 927,00 | 142 485,00 |
| Raha (€) | 5 070,00 | 16 389,00 | 78,00 | 22 561,00 | 16 438,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 142 tuh €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 838 tuh €
- Riiklikud maksud
- 177 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,8 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
36 655,29 € → 57 766,23 € · suurenes 21 110,94 € · sh tasumisgraafikus 57 766,23 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
62 246,15 € → 36 655,29 € · vähenes 25 590,86 € · sh tasumisgraafikus 32 175,37 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
57 766,23 € → 62 246,15 € · suurenes 4 479,92 € · sh tasumisgraafikus 57 766,23 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
61 164,24 € → 57 766,23 € · vähenes 3 398,01 € · sh tasumisgraafikus 57 766,23 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
Varasemad muutused
228 891,08 € → 61 164,24 € · vähenes 167 726,84 € · sh tasumisgraafikus 61 164,24 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
61 164,24 € → 228 891,08 € · suurenes 167 726,84 € · sh tasumisgraafikus 61 164,24 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
44 328,24 € → 61 164,24 € · suurenes 16 836,00 € · sh tasumisgraafikus 61 164,24 € · graafiku lõpp 08.03.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
16 902,62 € → 44 328,24 € · suurenes 27 425,62 € · vanima nõude tähtpäev 21.10.2024
maksuvõlg 16 902,62 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
maksuvõlg 6 271,43 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Allkirjastatud
müügitulu 576 704,00 € · puhaskahjum 110 442,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 97 223,00 € · puhaskahjum 220 057,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 204 228,00 € · puhaskahjum 202 644,00 €
müügitulu 394 710,00 € · puhaskahjum 132 697,00 €
müügitulu 677 700,00 € · puhaskasum 298 108,00 €
müügitulu 829 631,00 € · puhaskasum 19 069,00 €
müügitulu 228 617,00 € · puhaskasum 34 871,00 €
müügitulu 64 892,00 € · puhaskasum 49 910,00 €
müügitulu 497 372,00 € · puhaskasum 295 549,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Rebase küla, Sakuri · 62021 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20015309 / 10
müügitulu 233 124,00 € · puhaskasum 9 873,00 €
12 · kanne 5
10 · kanne 4
15 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026