Kehra Tervisekeskus OÜ
Mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 304 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 865 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 199 421,00 | 1 278 730,00 | 1 244 992,00 |
| Puhaskasum (€) | 104 789,00 | 92 287,00 | 50 917,00 |
| Varad (€) | 330 474,00 | 364 052,00 | 342 370,00 |
| Kohustised (€) | 83 300,00 | 80 273,00 | 65 366,00 |
| Omakapital (€) | 247 174,00 | 283 779,00 | 277 004,00 |
| Raha (€) | 285 955,00 | 320 817,00 | 296 533,00 |
| Töötajate arv | 13,00 | 15,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 342 tuh €
- Omakapital
- 277 tuh €
- Kohustised
- 65,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 95,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 100 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Avaliku sektori maksed
2026
865 tuh € · 36 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 244 992,00 € · puhaskasum 50 917,00 €
müügitulu 1 278 730,00 € · puhaskasum 92 287,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 199 421,00 € · puhaskasum 104 789,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, F. R. Kreutzwaldi tn 7 · 74306 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10037301 / 8
12 · kanne 4
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026