Osaühing Renalis
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 318 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 11 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.01.2026; lepingu maksumus 7,0 mln €: Hemodialüüsi teenuse ostmine Pirita-Merivälja-Viimsi piirkonnas.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 1 328 611,00 | 3 665 900,00 | 10 156 454,00 | 14 899 152,00 |
| Ärikasum (€) | -24,00 | -384 940,00 | -618 308,00 | 446 097,00 | -507 459,00 |
| Puhaskasum (€) | -24,00 | -5 364 253,00 | -1 823 018,00 | -428 355,00 | -1 343 309,00 |
| Varad (€) | 27 359,00 | 6 184 851,00 | 9 843 950,00 | 11 960 346,00 | 11 960 558,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 11 521 745,00 | 11 214 428,00 | 7 959 179,00 | 8 823 470,00 |
| Omakapital (€) | 27 359,00 | -5 336 894,00 | -1 370 478,00 | 4 001 167,00 | 3 137 088,00 |
| Raha (€) | 59,00 | 1 802 743,00 | 531 923,00 | 562 981,00 | 514 500,00 |
| Töötajate arv | — | — | 35,00 | 73,00 | 117,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,0 mln €
- Omakapital
- 3,1 mln €
- Kohustised
- 8,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 564 tuh €
- Riiklikud maksud
- 478 tuh €
- Tööjõumaksud
- 373 tuh €
- Töötajaid
- 100,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 8
- Teadaolev maht
- Vähemalt 41,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
7,2 mln € · 111 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Evelin Tamla – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10037059 / 26
müügitulu 14 899 152,00 € · puhaskahjum 1 343 309,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 10 156 454,00 € · puhaskahjum 428 355,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 3 665 900,00 € · puhaskahjum 1 823 018,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 328 611,00 € · puhaskahjum 5 364 253,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 53a · 10138 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10037059 / 12
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 24,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 58,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 58,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 52,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 58,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 45 · 10145 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10037059 / 10
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10037059 / 9
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 59,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Jõustunud · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Jõustunud · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Jõustunud · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
18 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026