Tiina Suviorgi Hambaravi Osaühing
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 248 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 21,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 85 126,00 | 72 778,00 | 55 149,00 | 79 729,00 | 75 277,00 |
| Ärikasum (€) | 37 770,00 | 25 997,00 | 13 464,00 | 25 107,00 | 17 833,00 |
| Puhaskasum (€) | 33 767,00 | 19 921,00 | 8 987,00 | 21 526,00 | 17 833,00 |
| Varad (€) | 51 522,00 | 41 672,00 | 28 107,00 | 40 527,00 | 41 548,00 |
| Kohustised (€) | 1 327,00 | 1 556,00 | 4 004,00 | 6 898,00 | 1 793,00 |
| Omakapital (€) | 50 195,00 | 40 116,00 | 24 103,00 | 33 629,00 | 39 755,00 |
| Raha (€) | 51 522,00 | 41 672,00 | 28 107,00 | 40 527,00 | 41 548,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 41,5 tuh €
- Omakapital
- 39,8 tuh €
- Kohustised
- 1,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
21,8 tuh € · 37 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 75 277,00 € · puhaskasum 17 833,00 €
müügitulu 79 729,00 € · puhaskasum 21 526,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 55 149,00 € · puhaskasum 8 987,00 €
müügitulu 72 778,00 € · puhaskasum 19 921,00 €
müügitulu 85 126,00 € · puhaskasum 33 767,00 €
müügitulu 83 427,00 € · puhaskasum 21 974,00 €
müügitulu 92 969,00 € · puhaskasum 13 249,00 €
müügitulu 95 213,00 € · puhaskasum 23 054,00 €
müügitulu 85 865,00 € · puhaskasum 16 082,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, E. Vilde tn 14a · 44313 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40008613 / 5
müügitulu 99 035,00 € · puhaskasum 15 016,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026