Anu Reinsaare Hambaravi Osaühing
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 248 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 69,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 131 496,00 | 124 381,00 | 129 038,00 | 141 392,00 | 135 079,00 |
| Ärikasum (€) | 32 909,00 | 31 335,00 | 28 110,00 | 34 895,00 | 13 733,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 909,00 | 31 335,00 | 23 110,00 | 20 476,00 | 13 733,00 |
| Varad (€) | 126 532,00 | 158 266,00 | 161 376,00 | 137 536,00 | 137 806,00 |
| Kohustised (€) | 6 394,00 | 6 792,00 | 6 792,00 | 22 476,00 | 9 012,00 |
| Omakapital (€) | 120 138,00 | 151 474,00 | 154 584,00 | 115 060,00 | 128 794,00 |
| Raha (€) | 126 532,00 | 98 293,00 | 113 601,00 | 101 959,00 | 114 427,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 138 tuh €
- Omakapital
- 129 tuh €
- Kohustised
- 9,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 7,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
69,5 tuh € · 66 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 135 079,00 € · puhaskasum 13 733,00 €
müügitulu 141 392,00 € · puhaskasum 20 476,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 129 038,00 € · puhaskasum 23 110,00 €
müügitulu 124 381,00 € · puhaskasum 31 335,00 €
müügitulu 131 496,00 € · puhaskasum 32 909,00 €
müügitulu 118 553,00 € · puhaskasum 35 547,00 €
müügitulu 94 125,00 € · puhaskasum 7 269,00 €
müügitulu 93 460,00 € · puhaskasum 7 951,00 €
müügitulu 75 329,00 € · puhaskasum 4 616,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, E. Vilde tn 14a · 44310 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40008579 / 5
müügitulu 72 123,00 € · puhaskasum 5 848,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026