OÜ ZEIGERI VEOD
Kaubavedu maanteel
27.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 330 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 743 554,00 | 3 812 847,00 | 3 903 896,00 | 5 034 467,00 | 4 619 255,00 |
| Ärikasum (€) | 108 678,00 | 30 672,00 | 22 840,00 | 178 932,00 | 198 372,00 |
| Puhaskasum (€) | 100 816,00 | 24 056,00 | 8 784,00 | 157 314,00 | 176 985,00 |
| Varad (€) | 2 058 290,00 | 2 072 122,00 | 2 171 201,00 | 2 318 640,00 | 2 755 163,00 |
| Kohustised (€) | 481 561,00 | 471 338,00 | 561 633,00 | 551 758,00 | 811 296,00 |
| Omakapital (€) | 1 576 729,00 | 1 600 784,00 | 1 609 568,00 | 1 766 882,00 | 1 943 867,00 |
| Raha (€) | 115 662,00 | 27 766,00 | 0,00 | 95 811,00 | 47 754,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 20,00 | 20,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 1,9 mln €
- Kohustised
- 811 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 133 tuh €
- Tööjõumaksud
- 36,7 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,2 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 46 908,59 € · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
müügitulu 4 619 255,00 € · puhaskasum 176 985,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 034 467,00 € · puhaskasum 157 314,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 903 896,00 € · puhaskasum 8 784,00 €
müügitulu 3 812 847,00 € · puhaskasum 24 056,00 €
müügitulu 4 743 554,00 € · puhaskasum 100 816,00 €
müügitulu 2 556 989,00 € · puhaskasum 61 157,00 €
müügitulu 3 086 615,00 € · puhaskasum 112 863,00 €
müügitulu 2 826 575,00 € · puhaskasum 101 502,00 €
müügitulu 3 006 346,00 € · puhaskasum 145 896,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Mammaste küla, Tehnika tee 3/1 · 63211 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20013667 / 8
müügitulu 2 311 446,00 € · puhaskasum 111 731,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026