osaühing Nigella
Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 353 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 31,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 47 903,00 | 15 545,00 | 0,00 | 13 462,00 | 35 604,00 |
| Ärikasum (€) | 33 904,00 | 46 931,00 | 9 439,00 | 2 913,00 | 5 230,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 876,00 | 47 164,00 | 893,00 | 116,00 | 2 410,00 |
| Varad (€) | 52 847,00 | 107 827,00 | 69 488,00 | 58 731,00 | 52 147,00 |
| Kohustised (€) | 457,00 | 459,00 | 2 340,00 | 15 629,00 | 16 635,00 |
| Omakapital (€) | 52 390,00 | 107 368,00 | 67 148,00 | 43 102,00 | 35 512,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 12 033,00 | 6 927,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 52,1 tuh €
- Omakapital
- 35,5 tuh €
- Kohustised
- 16,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne1999. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 31,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
31,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 35 604,00 € · puhaskasum 2 410,00 €
müügitulu 13 462,00 € · puhaskasum 116,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 893,00 €
müügitulu 15 545,00 € · puhaskasum 47 164,00 €
müügitulu 47 903,00 € · puhaskasum 29 876,00 €
müügitulu 39 083,00 € · puhaskasum 20 277,00 €
müügitulu 29 837,00 € · puhaskasum 25 320,00 €
müügitulu 30 065,00 € · puhaskahjum 7 708,00 €
müügitulu 32 689,00 € · puhaskasum 3 033,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 44-44 · 13512 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10025804 / 6
müügitulu 23 876,00 € · puhaskasum 20 854,00 €
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026