OÜ VINTSELLE
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 355 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 656 819,00 | 3 050 229,00 | 2 954 582,00 | 2 984 675,00 | 2 713 026,00 |
| Ärikasum (€) | 3 543 067,00 | 4 556 551,00 | 2 651 115,00 | 5 066 407,00 | 771 953,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 638 996,00 | 5 857 625,00 | 4 447 671,00 | 7 527 582,00 | 4 339 695,00 |
| Varad (€) | 47 956 554,00 | 53 692 029,00 | 57 177 066,00 | 64 362 527,00 | 68 575 029,00 |
| Kohustised (€) | 1 646 599,00 | 1 524 449,00 | 613 228,00 | 589 777,00 | 460 034,00 |
| Omakapital (€) | 46 309 955,00 | 52 167 580,00 | 56 563 838,00 | 63 772 750,00 | 68 114 995,00 |
| Raha (€) | 6 870 934,00 | 363 570,00 | 3 037 674,00 | 281 643,00 | 1 684 951,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 68,6 mln €
- Omakapital
- 68,1 mln €
- Kohustised
- 460 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 884 tuh €
- Riiklikud maksud
- 212 tuh €
- Tööjõumaksud
- 45,5 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 713 026,00 € · puhaskasum 4 339 695,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 984 675,00 € · puhaskasum 7 527 582,00 €
müügitulu 2 954 582,00 € · puhaskasum 4 447 671,00 €
müügitulu 3 050 229,00 € · puhaskasum 5 857 625,00 €
müügitulu 2 656 819,00 € · puhaskasum 4 638 996,00 €
müügitulu 2 067 893,00 € · puhaskasum 3 173 192,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 78 · 13520 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10029419 / 14
müügitulu 1 825 020,00 € · puhaskasum 4 680 682,00 €
müügitulu 1 436 227,00 € · puhaskasum 1 570 978,00 €
müügitulu 6 113 529,00 € · puhaskasum 3 281 264,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 78 · 12618 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10029419 / 11
müügitulu 1 341 662,00 € · puhaskasum 688 652,00 €
OÜ DIVES osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10029419 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026