Osaühing IMAVERE ROOL
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 357 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 149 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 141 230,00 | 139 770,00 | 69 785,00 | 37 895,00 | 53 379,00 |
| Ärikasum (€) | 485,00 | -40 378,00 | -32 563,00 | -4 833,00 | 6 798,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 049,00 | -41 949,00 | -34 206,00 | -5 970,00 | 6 331,00 |
| Varad (€) | 133 076,00 | 88 987,00 | 62 366,00 | 32 056,00 | 13 452,00 |
| Kohustised (€) | 75 671,00 | 73 531,00 | 81 116,00 | 56 776,00 | 31 646,00 |
| Omakapital (€) | 57 405,00 | 15 456,00 | -18 750,00 | -24 720,00 | -18 194,00 |
| Raha (€) | 6 623,00 | 4 023,00 | 299,00 | 3 983,00 | 454,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 13,5 tuh €
- Omakapital
- -18,2 tuh €
- Kohustised
- 31,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 373 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
149 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 53 379,00 € · puhaskasum 6 331,00 €
müügitulu 37 895,00 € · puhaskahjum 5 970,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 69 785,00 € · puhaskahjum 34 206,00 €
müügitulu 139 770,00 € · puhaskahjum 41 949,00 €
müügitulu 141 230,00 € · puhaskahjum 1 049,00 €
müügitulu 154 291,00 € · puhaskasum 2 629,00 €
müügitulu 162 009,00 € · puhaskahjum 14 698,00 €
müügitulu 145 267,00 € · puhaskahjum 9 696,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Imavere küla, Tuljaku tee 1 · 72401 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30027283 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Imavere küla · 72401 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30027283 / 5
müügitulu 126 889,00 € · puhaskahjum 25 355,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 125 742,00 € · puhaskahjum 18 063,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Jõustunud · Muutmiskanne
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026