Osaühing Intense growth HUB
Reklaami vahendamine meedias
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 3 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.06.2026: Veeohutuse meediakampaania loovlahenduse, meediaplaneeringu ja -pindade tellimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 270 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 641 933,00 | 10 135 329,00 | 11 618 314,00 | 13 499 243,00 | 15 000 800,00 |
| Ärikasum (€) | 363 849,00 | 413 708,00 | 507 739,00 | 602 272,00 | 539 639,00 |
| Puhaskasum (€) | 352 123,00 | 279 793,00 | 487 262,00 | 514 677,00 | 457 988,00 |
| Varad (€) | 1 834 359,00 | 1 971 006,00 | 2 360 870,00 | 2 589 094,00 | 3 549 536,00 |
| Kohustised (€) | 1 285 107,00 | 1 684 953,00 | 1 727 452,00 | 1 890 895,00 | 2 685 278,00 |
| Omakapital (€) | 549 252,00 | 286 053,00 | 633 418,00 | 698 199,00 | 864 258,00 |
| Raha (€) | 174 811,00 | 198 824,00 | 175 585,00 | 141 277,00 | 697 405,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 18,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,5 mln €
- Omakapital
- 864 tuh €
- Kohustised
- 2,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 255 tuh €
- Tööjõumaksud
- 117 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 12
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
270 tuh € · 178 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 15 000 800,00 € · puhaskasum 457 988,00 €
müügitulu 13 499 243,00 € · puhaskasum 514 677,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 11 618 314,00 € · puhaskasum 487 262,00 €
müügitulu 10 135 329,00 € · puhaskasum 279 793,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Võrgu tn 6 · 10415 · kanne 28 · Menetlus: Kanne Ä 10035795 / 29
müügitulu 8 641 933,00 € · puhaskasum 352 123,00 €
Osaühing Intense growth HUB: Kanne 26 · Menetlus: Kanne Ä 10035795 / 27
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 4 866 486,00 € · puhaskasum 102 099,00 €
müügitulu 3 199 081,00 € · puhaskahjum 88 279,00 €
müügitulu 6 291 584,00 € · puhaskasum 115 689,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 843 508,00 € · puhaskasum 246 832,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 24 · 11318 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10035795 / 20
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10035795 / 19
müügitulu 5 831 955,00 € · puhaskasum 400 183,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
OÜ Crolco Invest sai osanikuks: 20% · 8 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 35795 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026