Osaühing Valjala Seemnekeskus
Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 27 aastat ja 358 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 41 987,00 | 65 654,00 | 58 689,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 211,00 | 3 361,00 | 17 780,00 |
| Varad (€) | 670 351,00 | 732 858,00 | 709 194,00 |
| Kohustised (€) | 118 277,00 | 177 423,00 | 123 481,00 |
| Omakapital (€) | 552 074,00 | 555 435,00 | 585 713,00 |
| Raha (€) | 76 698,00 | 20 757,00 | 15 417,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 709 tuh €
- Omakapital
- 586 tuh €
- Kohustised
- 123 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanne1999. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 743 €
- Riiklikud maksud
- 233 €
- Tööjõumaksud
- 239 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,5 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 58 689,00 € · puhaskasum 17 780,00 €
müügitulu 65 654,00 € · puhaskasum 3 361,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 41 987,00 € · puhaskasum 4 211,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Tõnija küla, Kuivati · 94344 · kanne 7 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 30010482 / M7, Kanne Ä 30010482 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Tõnija küla · 94344 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30010482 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 12.08.2026