Osaühing Rantelon
Sideseadmete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 20 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 10 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.11.2025; lepingu maksumus 54,0 tuh €: Drooni tõrjesüsteemide ostmine (Riigikantselei).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 217 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 404 250,00 | 10 229 495,00 | 9 364 305,00 | 5 348 387,00 | 5 038 221,00 |
| Ärikasum (€) | 949 992,00 | 2 888 420,00 | 2 784 200,00 | 2 380 836,00 | 1 080 917,00 |
| Puhaskasum (€) | 938 606,00 | 2 778 837,00 | 2 710 053,00 | 2 406 983,00 | 1 189 442,00 |
| Varad (€) | 6 008 062,00 | 10 172 702,00 | 11 861 792,00 | 12 820 171,00 | 20 870 647,00 |
| Kohustised (€) | 1 169 559,00 | 2 861 823,00 | 2 615 982,00 | 1 970 436,00 | 8 868 470,00 |
| Omakapital (€) | 4 838 503,00 | 7 310 879,00 | 9 245 810,00 | 10 849 735,00 | 12 002 177,00 |
| Raha (€) | 278 023,00 | 1 885 519,00 | 3 744 146,00 | 2 680 527,00 | 7 688 551,00 |
| Töötajate arv | — | — | 47,00 | 47,00 | 50,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 20,9 mln €
- Omakapital
- 12,0 mln €
- Kohustised
- 8,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 422 tuh €
- Töötajaid
- 64,00
Riigihanked
2020–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 7
- Teadaolev maht
- Vähemalt 30,4 mln €
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
217 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 038 221,00 € · puhaskasum 1 189 442,00 €
müügitulu 5 348 387,00 € · puhaskasum 2 406 983,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 9 364 305,00 € · puhaskasum 2 710 053,00 €
müügitulu 10 229 495,00 € · puhaskasum 2 778 837,00 €
müügitulu 4 404 250,00 € · puhaskasum 938 606,00 €
müügitulu 3 988 928,00 € · puhaskasum 888 629,00 €
müügitulu 5 027 262,00 € · puhaskasum 877 645,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Põllu tn 132 · 10917 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10029105 / 9
müügitulu 3 210 505,00 € · puhaskasum 712 203,00 €
müügitulu 2 428 614,00 € · puhaskasum 342 172,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 23 · 12618 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10029105 / 7
müügitulu 1 893 219,00 € · puhaskasum 341 031,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026