Osaühing Eurisco Ehitus
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
03.09.2026 võitis hanke: Ravi 18 C-korpuse 0-korruse EMK kriitiliste patsientide raviala ümberehitus.
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 40 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 200 523,00 | 1 928 611,00 | 811 217,00 | 1 444 825,00 | 1 673 032,00 |
| Ärikasum (€) | 107 775,00 | 187 207,00 | -10 656,00 | 57 495,00 | 125 725,00 |
| Puhaskasum (€) | 150 580,00 | 43 316,00 | 3 628,00 | 50 352,00 | 112 587,00 |
| Varad (€) | 602 621,00 | 599 110,00 | 382 273,00 | 373 789,00 | 430 387,00 |
| Kohustised (€) | 187 852,00 | 291 025,00 | 190 560,00 | 191 724,00 | 210 794,00 |
| Omakapital (€) | 414 769,00 | 308 085,00 | 191 713,00 | 182 065,00 | 219 593,00 |
| Raha (€) | 19 490,00 | 37 011,00 | 40 292,00 | 87 621,00 | 23 834,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2018Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 430 tuh €
- Omakapital
- 220 tuh €
- Kohustised
- 211 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 199 tuh €
- Riiklikud maksud
- 42,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 25,2 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 25
- Teadaolev maht
- Vähemalt 12,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,1 mln € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 673 032,00 € · puhaskasum 112 587,00 €
müügitulu 1 444 825,00 € · puhaskasum 50 352,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 811 217,00 € · puhaskasum 3 628,00 €
müügitulu 1 928 611,00 € · puhaskasum 43 316,00 €
müügitulu 1 200 523,00 € · puhaskasum 150 580,00 €
müügitulu 1 524 176,00 € · puhaskasum 223 527,00 €
müügitulu 1 500 874,00 € · puhaskasum 139 163,00 €
müügitulu 3 204 693,00 € · puhaskasum 111 282,00 €
müügitulu 2 404 014,00 € · puhaskasum 68 854,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 16-6 · 10917 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10034907 / 7
müügitulu 1 234 616,00 € · puhaskasum 17 635,00 €
12 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026