Osaühing Kiviõli Vesi
Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 83 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.10.2019: Lüganuse valla teede ja tänavate talvine hooldus 2019-2022.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 26,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 122 184,00 | 100 119,00 | 61 701,00 | 47 157,00 | 65 458,00 |
| Ärikasum (€) | 21 240,00 | -7 399,00 | -12 003,00 | -15 590,00 | 2 248,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 240,00 | -7 399,00 | -12 003,00 | -15 590,00 | 2 248,00 |
| Varad (€) | 503 921,00 | 482 088,00 | 472 590,00 | 449 493,00 | 446 845,00 |
| Kohustised (€) | 31 282,00 | 16 848,00 | 19 353,00 | 11 846,00 | 6 950,00 |
| Omakapital (€) | 472 639,00 | 465 240,00 | 453 237,00 | 437 647,00 | 439 895,00 |
| Raha (€) | 2 436,00 | 7 999,00 | 98,00 | 124,00 | 536,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 447 tuh €
- Omakapital
- 440 tuh €
- Kohustised
- 7,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
26,2 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 65 458,00 € · puhaskasum 2 248,00 €
müügitulu 47 157,00 € · puhaskahjum 15 590,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 61 701,00 € · puhaskahjum 12 003,00 €
müügitulu 100 119,00 € · puhaskahjum 7 399,00 €
müügitulu 122 184,00 € · puhaskasum 21 240,00 €
müügitulu 162 003,00 € · puhaskasum 30 954,00 €
müügitulu 609 947,00 € · puhaskasum 122 751,00 €
müügitulu 234 428,00 € · puhaskasum 82 369,00 €
müügitulu 190 471,00 € · puhaskasum 53 712,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Vabaduse pst 23 · 43125 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 40007514 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Kiviõli linn, Vabaduse pst 23 · 43125 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40007514 / 7
müügitulu 34 113,00 € · puhaskasum 2 931,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026