osaühing MÄE HAMBARAVI
Hambaravi
10.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 17 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Põlva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 266 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 469 819,00 | 491 682,00 | 573 348,00 | 720 250,00 | 744 982,00 |
| Ärikasum (€) | 36 409,00 | 48 905,00 | 61 166,00 | 91 476,00 | 85 562,00 |
| Puhaskasum (€) | 26 025,00 | 41 565,00 | 52 052,00 | 78 141,00 | 66 136,00 |
| Varad (€) | 121 050,00 | 87 417,00 | 115 295,00 | 266 177,00 | 286 929,00 |
| Kohustised (€) | 76 148,00 | 39 337,00 | 59 728,00 | 185 188,00 | 187 213,00 |
| Omakapital (€) | 44 902,00 | 48 080,00 | 55 567,00 | 80 989,00 | 99 716,00 |
| Raha (€) | 83 080,00 | 57 953,00 | 62 128,00 | 51 538,00 | 29 497,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 287 tuh €
- Omakapital
- 99,7 tuh €
- Kohustised
- 187 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 50,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 53,7 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
266 tuh € · 112 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 110,89 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 744 982,00 € · puhaskasum 66 136,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 720 250,00 € · puhaskasum 78 141,00 €
müügitulu 573 348,00 € · puhaskasum 52 052,00 €
müügitulu 491 682,00 € · puhaskasum 41 565,00 €
müügitulu 469 819,00 € · puhaskasum 26 025,00 €
müügitulu 378 843,00 € · puhaskasum 31 730,00 €
müügitulu 430 337,00 € · puhaskasum 33 930,00 €
müügitulu 411 084,00 € · puhaskasum 43 366,00 €
müügitulu 340 071,00 € · puhaskasum 32 609,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Mäe tn 2a · 63308 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20013156 / 5
müügitulu 290 018,00 € · puhaskasum 6 249,00 €
12 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026