osaühing Dendalia
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 31 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Valga maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 46 318,00 | 41 678,00 | 42 547,00 | 44 321,00 | 35 872,00 |
| Ärikasum (€) | 2 122,00 | 3 037,00 | 5 306,00 | 8 602,00 | 2 307,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 122,00 | 1 287,00 | 4 219,00 | 6 885,00 | 2 307,00 |
| Varad (€) | 19 902,00 | 16 484,00 | 13 279,00 | 20 357,00 | 16 850,00 |
| Kohustised (€) | 4 305,00 | 6 600,00 | 4 309,00 | 4 946,00 | 7 215,00 |
| Omakapital (€) | 15 597,00 | 9 884,00 | 8 970,00 | 15 411,00 | 9 635,00 |
| Raha (€) | 17 130,00 | 0,00 | 0,00 | 10 616,00 | 10 123,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,8 tuh €
- Omakapital
- 9,6 tuh €
- Kohustised
- 7,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,0 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
19,2 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 35 872,00 € · puhaskasum 2 307,00 €
müügitulu 44 321,00 € · puhaskasum 6 885,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 42 547,00 € · puhaskasum 4 219,00 €
müügitulu 41 678,00 € · puhaskasum 1 287,00 €
müügitulu 46 318,00 € · puhaskasum 2 122,00 €
müügitulu 52 137,00 € · puhaskahjum 184,00 €
müügitulu 66 812,00 € · puhaskasum 2 549,00 €
müügitulu 66 771,00 € · puhaskasum 5 357,00 €
müügitulu 58 772,00 € · puhaskahjum 863,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Pärna pst 6-5 · 68207 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20013065 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga linn, Pärna pst 6-5 · 68207 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20013065 / 6
müügitulu 56 644,00 € · puhaskasum 139,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
10 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026