osaühing Raudveli
Mööbli (v.a madratsite) tootmine
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 127 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 347 958,00 | 402 461,00 | 563 054,00 | 504 072,00 | 502 620,00 |
| Ärikasum (€) | 51 595,00 | 98 859,00 | 77 412,00 | 70 755,00 | 31 485,00 |
| Puhaskasum (€) | 43 455,00 | 92 347,00 | 70 900,00 | 64 243,00 | 24 873,00 |
| Varad (€) | 226 611,00 | 270 865,00 | 278 601,00 | 349 632,00 | 285 592,00 |
| Kohustised (€) | 54 324,00 | 46 231,00 | 23 067,00 | 69 856,00 | 20 943,00 |
| Omakapital (€) | 172 287,00 | 224 634,00 | 255 534,00 | 279 776,00 | 264 649,00 |
| Raha (€) | 16 745,00 | 71 955,00 | 2 438,00 | 66 183,00 | 23 252,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 286 tuh €
- Omakapital
- 265 tuh €
- Kohustised
- 20,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 117 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,6 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,8 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 502 620,00 € · puhaskasum 24 873,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 504 072,00 € · puhaskasum 64 243,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 563 054,00 € · puhaskasum 70 900,00 €
müügitulu 402 461,00 € · puhaskasum 92 347,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 347 958,00 € · puhaskasum 43 455,00 €
müügitulu 352 092,00 € · puhaskasum 22 680,00 €
müügitulu 328 571,00 € · puhaskahjum 3 760,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 323 563,00 € · puhaskasum 1 936,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Metsa tn 1 · 78301 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30024173 / 5
müügitulu 314 472,00 € · puhaskasum 25 212,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026