OÜ San Revilo
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 129 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 296 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 240 096,00 | 267 306,00 | 405 237,00 | 370 466,00 | 404 134,00 |
| Ärikasum (€) | 131 387,00 | 131 721,00 | 247 574,00 | 234 354,00 | 244 553,00 |
| Puhaskasum (€) | 106 854,00 | 109 721,00 | 203 075,00 | 196 969,00 | 186 037,00 |
| Varad (€) | 326 964,00 | 315 270,00 | 305 005,00 | 294 028,00 | 276 879,00 |
| Kohustised (€) | 61 014,00 | 59 598,00 | 26 258,00 | 10 312,00 | 23 126,00 |
| Omakapital (€) | 265 950,00 | 255 672,00 | 278 747,00 | 283 716,00 | 253 753,00 |
| Raha (€) | 29 675,00 | 39 458,00 | 45 908,00 | 60 311,00 | 55 979,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 277 tuh €
- Omakapital
- 254 tuh €
- Kohustised
- 23,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 94,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 40,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
296 tuh € · 626 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 404 134,00 € · puhaskasum 186 037,00 €
müügitulu 370 466,00 € · puhaskasum 196 969,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 405 237,00 € · puhaskasum 203 075,00 €
müügitulu 267 306,00 € · puhaskasum 109 721,00 €
müügitulu 240 096,00 € · puhaskasum 106 854,00 €
müügitulu 242 735,00 € · puhaskasum 91 968,00 €
müügitulu 288 117,00 € · puhaskasum 117 351,00 €
müügitulu 255 195,00 € · puhaskasum 94 869,00 €
müügitulu 246 017,00 € · puhaskasum 81 361,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Imavere küla, Tuljaku tee 5-6 · 72401 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30027279 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Imavere vald, Imavere küla, Tuljaku tee 5-6 · 72401 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30027279 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 258 491,00 € · puhaskasum 103 141,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026