Taska Film OÜ
Kinofilmide ja videote tootmine
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 140 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 259 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 294 528,00 | 867 093,00 | 1 598 942,00 | 1 064 902,00 | 1 277 207,00 |
| Ärikasum (€) | 473 949,00 | 423 981,00 | 407 455,00 | 334 081,00 | 297 355,00 |
| Puhaskasum (€) | 441 232,00 | 383 332,00 | 384 118,00 | 296 204,00 | 259 718,00 |
| Varad (€) | 1 992 190,00 | 1 134 492,00 | 1 440 466,00 | 1 703 537,00 | 2 058 131,00 |
| Kohustised (€) | 1 371 787,00 | 285 588,00 | 275 187,00 | 377 812,00 | 565 689,00 |
| Omakapital (€) | 620 403,00 | 848 904,00 | 1 165 279,00 | 1 325 725,00 | 1 492 442,00 |
| Raha (€) | 1 118 568,00 | 229 185,00 | 520 901,00 | 194 157,00 | 577 800,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,1 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 566 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 230 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 5,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
259 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 277 207,00 € · puhaskasum 259 718,00 €
müügitulu 1 064 902,00 € · puhaskasum 296 204,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ringi tn 22 · 80014 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10032818 / 14
müügitulu 1 598 942,00 € · puhaskasum 384 118,00 €
müügitulu 867 093,00 € · puhaskasum 383 332,00 €
müügitulu 1 294 528,00 € · puhaskasum 441 232,00 €
müügitulu 1 157 094,00 € · puhaskasum 68 585,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 18-51 · 10145 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10032818 / 12
müügitulu 432 598,00 € · puhaskasum 119 635,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 18-51 · 10115 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10032818 / 10
müügitulu 688 049,00 € · puhaskasum 178 273,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 18 · 10115 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10032818 / 9
müügitulu 802 758,00 € · puhaskasum 73 982,00 €
müügitulu 1 748 284,00 € · puhaskasum 2 353,00 €
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026