osaühing Lundet
Juriidilised toimingud
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 154 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 41,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 158 475,00 | 76 165,00 | 253 178,00 | 169 099,00 | 195 906,00 |
| Ärikasum (€) | 89 309,00 | 246 810,00 | 165 436,00 | 142 689,00 | -85 752,00 |
| Puhaskasum (€) | 122 817,00 | 376 937,00 | 359 301,00 | 260 518,00 | 22 603,00 |
| Varad (€) | 2 387 500,00 | 2 320 412,00 | 2 385 504,00 | 2 976 495,00 | 2 961 727,00 |
| Kohustised (€) | 92 917,00 | 96 628,00 | 77 515,00 | 58 240,00 | 89 912,00 |
| Omakapital (€) | 2 294 583,00 | 2 223 784,00 | 2 307 989,00 | 2 918 255,00 | 2 871 815,00 |
| Raha (€) | 310 457,00 | 475 375,00 | 138 557,00 | 29 270,00 | 592 215,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,9 mln €
- Kohustised
- 89,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 74,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
41,7 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 195 906,00 € · puhaskasum 22 603,00 €
müügitulu 169 099,00 € · puhaskasum 260 518,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 253 178,00 € · puhaskasum 359 301,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 76 165,00 € · puhaskasum 376 937,00 €
müügitulu 158 475,00 € · puhaskasum 122 817,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 183 340,00 € · puhaskahjum 988,00 €
müügitulu 98 659,00 € · puhaskasum 56 012,00 €
müügitulu 126 319,00 € · puhaskasum 128 821,00 €
müügitulu 131 091,00 € · puhaskahjum 389 773,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 7 · 10111 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10030406 / 7
müügitulu 137 880,00 € · puhaskasum 171 751,00 €
12 · kanne 3
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026