Usaldusühing FERO BALTIK
Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 112 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2024: Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Päikene.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 179 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 271 930,00 | 323 631,00 | 351 181,00 | 294 153,00 | 296 746,00 |
| Ärikasum (€) | -9 957,00 | 35 507,00 | 35 965,00 | -14 550,00 | -6 180,00 |
| Puhaskasum (€) | -9 961,00 | 35 465,00 | 35 123,00 | -14 549,00 | -6 179,00 |
| Varad (€) | 36 343,00 | 60 324,00 | 75 811,00 | 66 848,00 | 56 841,00 |
| Kohustised (€) | 41 748,00 | 30 264,00 | 10 628,00 | 16 214,00 | 12 386,00 |
| Omakapital (€) | -5 405,00 | 30 060,00 | 65 183,00 | 50 634,00 | 44 455,00 |
| Raha (€) | 7 466,00 | 147,00 | 5 934,00 | 163,00 | 13 128,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 14,00 | 16,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 56,8 tuh €
- Omakapital
- 44,5 tuh €
- Kohustised
- 12,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2003. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 82,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,1 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 47,2 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
179 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 296 746,00 € · puhaskahjum 6 179,00 €
müügitulu 294 153,00 € · puhaskahjum 14 549,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 351 181,00 € · puhaskasum 35 123,00 €
müügitulu 323 631,00 € · puhaskasum 35 465,00 €
müügitulu 271 930,00 € · puhaskahjum 9 961,00 €
müügitulu 237 429,00 € · puhaskasum 2 558,00 €
müügitulu 236 182,00 € · puhaskasum 252,00 €
müügitulu 226 014,00 € · puhaskahjum 1 045,00 €
müügitulu 208 839,00 € · puhaskasum 1 695,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Tallinna mnt 42-118 · 21006 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40007413 / 6
müügitulu 217 865,00 € · puhaskahjum 71,00 €
9 · kanne 3
Usaldusühing · UÜ · kanne 3
Kanne 3
10 · kanne 2
Täisühing · TÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026