Redneck OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
15.09.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Muhu vald, Levalõpme küla, Arumetsa · 94748 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20012337 / 14
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 131 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 2 742,00 | 10 401,00 | 28 615,00 |
| Ärikasum (€) | -15 616,00 | -41 861,00 | -6 402,00 | 10 332,00 | 28 405,00 |
| Puhaskasum (€) | -15 616,00 | -51 315,00 | -6 589,00 | 10 332,00 | 26 050,00 |
| Varad (€) | 438 188,00 | 342 074,00 | 338 810,00 | 343 851,00 | 339 014,00 |
| Kohustised (€) | 68 012,00 | 31 808,00 | 35 134,00 | 29 843,00 | 7 106,00 |
| Omakapital (€) | 370 176,00 | 310 266,00 | 303 676,00 | 314 008,00 | 331 908,00 |
| Raha (€) | 93,00 | 5 093,00 | 5 093,00 | 5 096,00 | 5 297,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 339 tuh €
- Omakapital
- 332 tuh €
- Kohustised
- 7,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (24)
2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Muhu vald, Levalõpme küla, Arumetsa · 94748 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20012337 / 14
müügitulu 28 615,00 € · puhaskasum 26 050,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 10 401,00 € · puhaskasum 10 332,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 742,00 € · puhaskahjum 6 589,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 51 315,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 15 616,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 000,00 € · puhaskahjum 5 740,00 €
müügitulu 158 450,00 € · puhaskasum 19 183,00 €
müügitulu 49 427,00 € · puhaskahjum 33 090,00 €
müügitulu 115 525,00 € · puhaskasum 198 181,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Rõngu vald, Rannaküla, Kesa · 61012 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20012337 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 500,00 € · puhaskasum 16 753,00 €
15 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.09.2026