OÜ Pintmann Grupp
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 191 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.01.2019: Majutusteenuse tellimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 71,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 847 883,00 | 2 226 688,00 | 2 351 741,00 | 2 567 260,00 | 2 751 884,00 |
| Ärikasum (€) | 169 159,00 | 23 780,00 | -16 040,00 | 142 347,00 | 225 373,00 |
| Puhaskasum (€) | 137 306,00 | -6 852,00 | -83 005,00 | 49 916,00 | 146 071,00 |
| Varad (€) | 3 457 187,00 | 3 230 636,00 | 4 069 304,00 | 3 862 307,00 | 3 824 708,00 |
| Kohustised (€) | 938 402,00 | 793 703,00 | 1 775 376,00 | 1 553 463,00 | 1 444 793,00 |
| Omakapital (€) | 2 518 785,00 | 2 436 933,00 | 2 293 928,00 | 2 308 844,00 | 2 379 915,00 |
| Raha (€) | 383 836,00 | 188 748,00 | 101 993,00 | 135 154,00 | 311 861,00 |
| Töötajate arv | — | — | 51,00 | 49,00 | 49,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,8 mln €
- Omakapital
- 2,4 mln €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 849 tuh €
- Riiklikud maksud
- 161 tuh €
- Tööjõumaksud
- 104 tuh €
- Töötajaid
- 49,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
71,2 tuh € · 79 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 751 884,00 € · puhaskasum 146 071,00 €
müügitulu 2 567 260,00 € · puhaskasum 49 916,00 €
Varasemad muutused
Kreet Rosin-Pindmaa – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20012791 / 30
müügitulu 2 351 741,00 € · puhaskahjum 83 005,00 €
müügitulu 2 226 688,00 € · puhaskahjum 6 852,00 €
müügitulu 1 847 883,00 € · puhaskasum 137 306,00 €
müügitulu 1 972 271,00 € · puhaskasum 74 984,00 €
müügitulu 2 292 328,00 € · puhaskasum 34 728,00 €
müügitulu 2 194 186,00 € · puhaskasum 66 323,00 €
müügitulu 2 007 875,00 € · puhaskasum 160 611,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Männiku tn 43a · 65603 · kanne 25 · Menetlus: Kanne Ä 20012791 / 25
müügitulu 1 951 530,00 € · puhaskasum 162 070,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 17
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
47 · kanne 10
12 · kanne 9
Jõustunud · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
Kanne 8
12 · kanne 8
Jõustunud · Toimiku dokumentide kontroll
12 · kanne 7
12 · kanne 6
10 · kanne 4
10 · kanne 3
15 · kanne 2
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026