osaühing BICOLOR GRUPP
Veterinaaria
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 193 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 78 183,00 | 90 074,00 | 88 358,00 | 78 548,00 | 69 407,00 |
| Ärikasum (€) | 2 442,00 | 17 829,00 | 18 230,00 | -9 732,00 | -6 523,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 442,00 | 17 829,00 | 18 230,00 | -9 732,00 | -6 523,00 |
| Varad (€) | 79 140,00 | 95 877,00 | 114 204,00 | 104 970,00 | 98 761,00 |
| Kohustised (€) | 1 620,00 | 527,00 | 624,00 | 1 122,00 | 1 436,00 |
| Omakapital (€) | 77 520,00 | 95 350,00 | 113 580,00 | 103 848,00 | 97 325,00 |
| Raha (€) | 53 554,00 | 76 681,00 | 94 885,00 | 85 796,00 | 77 705,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 98,8 tuh €
- Omakapital
- 97,3 tuh €
- Kohustised
- 1,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 23,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 104,17 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
müügitulu 69 407,00 € · puhaskahjum 6 523,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 78 548,00 € · puhaskahjum 9 732,00 €
müügitulu 88 358,00 € · puhaskasum 18 230,00 €
müügitulu 90 074,00 € · puhaskasum 17 829,00 €
müügitulu 78 183,00 € · puhaskasum 2 442,00 €
müügitulu 63 083,00 € · puhaskasum 1 677,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Merimetsa tee 8 · 10614 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10031056 / 10
müügitulu 54 031,00 € · puhaskasum 1 412,00 €
müügitulu 65 883,00 € · puhaskasum 1 667,00 €
müügitulu 58 184,00 € · puhaskasum 1 305,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paldiski mnt 50 · 10614 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10031056 / 8
müügitulu 58 247,00 € · puhaskasum 12 493,00 €
13 · kanne 3
10 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026