Osaühing FRA DISAIN
Arhitektitegevused
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 199 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 51 942,00 | 46 229,00 | 53 928,00 | 46 499,00 | 15 620,00 |
| Ärikasum (€) | 18 588,00 | -4 496,00 | 24 741,00 | -1 016,00 | -13 917,00 |
| Puhaskasum (€) | 18 588,00 | -4 496,00 | 24 741,00 | -1 016,00 | -13 917,00 |
| Varad (€) | 123 069,00 | 118 573,00 | 143 314,00 | 156 453,00 | 3 000,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 11 599,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 123 069,00 | 118 573,00 | 143 314,00 | 144 854,00 | 3 000,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 895,00 | 3 000,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 tuh €
- Omakapital
- 3,0 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10026289 / 12
müügitulu 15 620,00 € · puhaskahjum 13 917,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Tegevuse jätkamise kanne
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10026289 / 10
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 46 499,00 € · puhaskahjum 1 016,00 €
müügitulu 53 928,00 € · puhaskasum 24 741,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 46 229,00 € · puhaskahjum 4 496,00 €
müügitulu 51 942,00 € · puhaskasum 18 588,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 15 355,00 € · puhaskasum 64,00 €
müügitulu 76 543,00 € · puhaskasum 48 901,00 €
müügitulu 22 950,00 € · puhaskahjum 2 449,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hiiu-Maleva tn 14 · 11619 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10026289 / 8
müügitulu 53 899,00 € · puhaskasum 29 051,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hiiu-Maleva tn 14a · 11619 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10026289 / 6
müügitulu 11 562,00 € · puhaskasum 42,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
10 · kanne 3
13 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026