Osaühing Farad Group
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 220 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 99,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 352 838,00 | 361 667,00 | 361 443,00 | 430 135,00 | 446 876,00 |
| Ärikasum (€) | 1 185 320,00 | 1 797 107,00 | 1 408 789,00 | 2 188 161,00 | 51 382,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 516 014,00 | 2 087 072,00 | 969 639,00 | 2 731 139,00 | 675 289,00 |
| Varad (€) | 9 351 498,00 | 11 559 036,00 | 11 909 057,00 | 14 334 065,00 | 14 476 061,00 |
| Kohustised (€) | 1 834 966,00 | 1 955 432,00 | 1 335 814,00 | 1 029 683,00 | 496 390,00 |
| Omakapital (€) | 7 516 532,00 | 9 603 604,00 | 10 573 243,00 | 13 304 382,00 | 13 979 671,00 |
| Raha (€) | 1 676 850,00 | 435 700,00 | 8 925,00 | 326 436,00 | 3 676,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 14,5 mln €
- Omakapital
- 14,0 mln €
- Kohustised
- 496 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 37,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
99,8 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Allkirjastatud
müügitulu 446 876,00 € · puhaskasum 675 289,00 €
müügitulu 430 135,00 € · puhaskasum 2 731 139,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 361 443,00 € · puhaskasum 969 639,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 361 667,00 € · puhaskasum 2 087 072,00 €
müügitulu 352 838,00 € · puhaskasum 1 516 014,00 €
müügitulu 222 313,00 € · puhaskasum 726 620,00 €
müügitulu 273 384,00 € · puhaskasum 653 900,00 €
müügitulu 533 367,00 € · puhaskasum 672 158,00 €
müügitulu 520 135,00 € · puhaskasum 338 786,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Serva tn 12a · 11617 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10029631 / 12
müügitulu 586 294,00 € · puhaskasum 216 445,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 4
13 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026