JR Medical osaühing
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 258 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.05.2019: Kehalise töövõime biomehaaniliste ja vereparameetrite hindamise seadmete ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 58 596,00 | 96 924,00 | 104 054,00 | 88 183,00 | 11 224,00 |
| Ärikasum (€) | 23 665,00 | 62 731,00 | 81 810,00 | 26 616,00 | 6 444,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 665,00 | 62 731,00 | 85 319,00 | 26 616,00 | 15 045,00 |
| Varad (€) | 59 561,00 | 81 636,00 | 150 550,00 | 219 858,00 | 202 864,00 |
| Kohustised (€) | 56 555,00 | 16 405,00 | 0,00 | 105 423,00 | 100 000,00 |
| Omakapital (€) | 3 006,00 | 65 231,00 | 150 550,00 | 114 435,00 | 102 864,00 |
| Raha (€) | 59 561,00 | 0,00 | 18 938,00 | 44 568,00 | 48 928,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 203 tuh €
- Omakapital
- 103 tuh €
- Kohustised
- 100 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 294 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
1,9 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 11 224,00 € · puhaskasum 15 045,00 €
müügitulu 88 183,00 € · puhaskasum 26 616,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 104 054,00 € · puhaskasum 85 319,00 €
müügitulu 96 924,00 € · puhaskasum 62 731,00 €
müügitulu 58 596,00 € · puhaskasum 23 665,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 12 168,00 € · puhaskahjum 23 409,00 €
müügitulu 96 777,00 € · puhaskasum 13 733,00 €
müügitulu 47 701,00 € · puhaskasum 2 454,00 €
müügitulu 63 136,00 € · puhaskasum 16 984,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saku vald, Männiku küla, Vindi tee 4 · 75501 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10025729 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 45 087,00 € · puhaskasum 8 272,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
15 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026