OÜ KRISTAMUS
Motellid ja muu sarnane majutus
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 222 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.06.2022: Hotelli majutusteenus Sotsiaalkindlustusametile (2).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 23,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 111 977,00 | 154 806,00 | 149 839,00 | 159 063,00 | 160 873,00 |
| Ärikasum (€) | -435,00 | -28 002,00 | -25 291,00 | 3 282,00 | 4 555,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 293,00 | -30 948,00 | -28 710,00 | -640,00 | -240,00 |
| Varad (€) | 272 685,00 | 256 232,00 | 262 143,00 | 271 529,00 | 292 480,00 |
| Kohustised (€) | 209 995,00 | 224 490,00 | 259 111,00 | 269 137,00 | 290 328,00 |
| Omakapital (€) | 62 690,00 | 31 742,00 | 3 032,00 | 2 392,00 | 2 152,00 |
| Raha (€) | 15 935,00 | 9 003,00 | 16 728,00 | 4 631,00 | 5 242,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 292 tuh €
- Omakapital
- 2,2 tuh €
- Kohustised
- 290 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 73,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,7 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
23,2 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 160 873,00 € · puhaskahjum 240,00 €
müügitulu 159 063,00 € · puhaskahjum 640,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 149 839,00 € · puhaskahjum 28 710,00 €
müügitulu 154 806,00 € · puhaskahjum 30 948,00 €
müügitulu 111 977,00 € · puhaskahjum 3 293,00 €
müügitulu 108 683,00 € · puhaskasum 13 815,00 €
müügitulu 132 149,00 € · puhaskahjum 12 177,00 €
müügitulu 134 068,00 € · puhaskahjum 13 521,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 130b/2 · 50411 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20011393 / 13
müügitulu 118 660,00 € · puhaskasum 27 006,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 142 · 51014 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20011393 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Riia tn 142 · 51014 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20011393 / 9
müügitulu 136 674,00 € · puhaskahjum 8 966,00 €
12 · kanne 5
12 · kanne 3
13 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
1 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 17.08.2026